Синтерувани Дијамант Saw ножеви 5

 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Piece
 • Мин.нарачката Количина: 100 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Shenzhen
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Код на производот Дијаметар
  (mm)
  Сегмент на Висина
  (mm)
  Сегмент на ширина
  (mm)
  Арбор
  (mm)
  1RDX30010 300 10 3.2 20 / 22,23 / 25,4
  1RDX35010 350 10 3.2 20 / 22,23 / 25,4
  1RDX40010 400 10 3.4 20 / 22,23 / 25,4

  Примена: абразивни материјали, свеж бетон, асфалт, мекиот камен, итн
  Карактеристики: брзо сечење и долг живот; со конкурирам заштита.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !