• so01
 • so02
 • so03
 • so04
 • so05

Lajme

 • Mjete Osprey në Shanghai Ekspozita

  Shijiazhuang Osprey Tools Co.,Ltd in World of Concrete Asia    December 11-13, 2019    Shanghai New International Expo Centre    Shanghai, China    Booth No: W1H115     World of Concrete Asia is Exhibition Asia of World of Concrete, World of Concrete is the industry’s only ann...
  Lexo më shumë
 • Vizitoni stendat tona në Qendrën Las Vegas Konventës në maj

  Ne do të shfaqin në Hardware Shfaq Kombëtare në vitin 2018 në Las Vegas Konventës Center dhe janë në kërkim përpara për të ju treguar produktet tona të reja dhe për të diskutuar bashkëpunimin tonë. Ju do të gjeni stendat tona në numrin 739 dhe ne do të jetë i pranishëm nga 08 May to10th.
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat!