Синтеровани Дијамант тестере 3

 • Цена ФОБ: US $0.5 - 9,999 / Piece
 • Мин.ордер Количина: 100 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Комад / комада месечно
 • Порт: Shenzhen
 • Паимент Термс: L/C,D/A,D/P,T/T
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Шифра производа Пречник
  (мм)
  Сегмент Хеигхт
  (мм)
  Сегмент ширина
  (мм)
  Алтан
  (мм)
  1РВА105 105 8/12 2.2 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА115 115 8/12 2.2 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА125 125 8/12 2.2 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА150 150 9/12 2.2 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА180 180 9/12 2.5 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА200 200 9/12 2.5 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА230 230 9/12 2.7 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА250 250 9/12 2.7 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА300 300 9/12 3.0 20 / 22.23 / 25.4
  1РВА350 350 9/12 3.0 20 / 22.23 / 25.4

  Примена: цигле, блокови, бетонске, зидане, камен, итд
  Карактеристике: мекана веза, висок степен дијамант и строга контрола величине за брзо и чисто сечење.


 • Претходна:
 • Следећи:

 • WhatsApp Online Chat !