• sns01
  • sns02
  • sns04
  • sns05
  • sns06


бестселери

Гледај Повеќе
  • DSC_8441
  • DSC_8458

Shijiazhuang Osprey Алатки копродукции, Ltd е лоцирана во производствена база опрема во Shijiazhuang. Од основана во 2003 година, Osprey алатки има се посвети на развојот и производството на дијаманти алатки. На палета на производи опфаќа дијамант кружни пили со сечила, мелење тркала, мелење чевли, полирање влошки, клучните вежба битови итн Osprey алатки има продажна мрежа опфаќа 30 провинции во Кина, а извозот во Северна Америка, Европа, Океанија и другите региони. Покрај сопствен бренд, Osprey Алатки соработува со голем број клиенти во ОЕМ или OEM бизнис. По неколку години на брз развој, Osprey Алатки сега е еден од водечките кинески производители на дијаманти алатки, и го освои добра репутација со висок квалитет на производите и строга контрола на квалитетот.

научи повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!