• sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05
 • sns06

Дијамант Куп тркала (brazed) 7

 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Piece
 • Мин.нарачката Количина: 100 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Shenzhen
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Код на производот Дијаметар
  (мм)
  Сегмент на Висина
  (мм)
  Арбор
  (мм)
  сегмент Nr
  2MAS10501 105 5.5 20 / 22,23 8 + 7
  2MAS11501 115 5.5 20 / 22,23 9 + 7
  2MAS12501 125 5.5 20 / 22,23 10 + 10
  2MAS15001 150 5.5 20 / 22,23 12 + 12
  2MAS18001 180 5.5 20 / 22,23 12 + 12
  Read more please download catalogue
 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!