• sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05
 • sns06

Синтерувани Дијамант Saw ножеви 4

 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Piece
 • Мин.нарачката Количина: 100 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Shenzhen
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Код на производот Дијаметар
  (мм)
  Сегмент на Висина
  (мм)
  Сегмент на ширина
  (мм)
  Арбор
  (мм)
  1NWY100 100 8/10 1.2 / 1.4 20 / 22,23 / 25,4
  1NWY105 105 8/10 1.2 / 1.4 20 / 22,23 / 25,4

  Примена: плочки, керамика, мермер, итн
  Карактеристики: ефикасно ладење и отстранување чип; висок степен на дијамант и строга контрола на големината за брзо и чисто сечење ..

  Read more please download catalogue
 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!