• sns01
  • sns02
  • sns04
  • sns05
  • sns06


Shitesit me te mire

shiko më shumë
  • DSC_8441
  • DSC_8458

Shijiazhuang Osprey Tools Co, Ltd, është e vendosur në bazë të prodhimit të pajisjeve në Shijiazhuang. Që themeluar në vitin 2003, Osprey Tools ka qenë kushtonte vetë për zhvillimin dhe prodhimin e mjeteve diamanti. Gama e produkteve përfshin diamant rrethore pa blades, bluarje rrota, këpucë bluarje, pads lustrim, Core stërvitja Bits etj Osprey Tools ka një rrjet të shitjes që mbulon 30 provinca në Kinë, dhe eksportet në Amerikën e Veriut, Evropë, Oqeani dhe rajone të tjera. Përveç markë e vet, Osprey Tools bashkëpunon me shumë konsumatorë në OEM ose OEM biznesit. Pas viteve të zhvillimit të shpejtë, Osprey Tools tani është një nga prodhuesit kryesor kinez të mjeteve diamanti, dhe ajo ka fituar një reputacion të mirë me produkte të kualitetit të lartë dhe kontroll të rreptë të cilësisë.

Mëso më shumë
WhatsApp Online Chat!