• sns01
  • sns02
  • sns04
  • sns05
  • sns06

Rreth nesh

Shijiazhuang Osprey Tools Co, Ltd, është e vendosur në bazë të prodhimit të pajisjeve në Shijiazhuang. Që themeluar në vitin 2003, Osprey Tools ka qenë kushtonte vetë për zhvillimin dhe prodhimin e mjeteve diamanti. Gama e produkteve përfshin diamant rrethore pa blades, bluarje rrota, këpucë bluarje, pads lustrim, Core stërvitja Bits etj Osprey Tools ka një rrjet të shitjes që mbulon 30 provinca në Kinë, dhe eksportet në Amerikën e Veriut, Evropë, Oqeani dhe rajone të tjera. Përveç markë e vet, Osprey Tools bashkëpunon me shumë konsumatorë në OEM ose OEM biznesit. Pas viteve të zhvillimit të shpejtë, Osprey Tools tani është një nga prodhuesit kryesor kinez të mjeteve diamanti, dhe ajo ka fituar një reputacion të mirë me produkte të kualitetit të lartë dhe kontroll të rreptë të cilësisë.

Osprey Tools mbulon një sipërfaqe prej 20.000 metra katror, ​​me R profesional & D, QC, ekipi i prodhimit dhe shitjes etj, të punësuar gjithsej rreth 150. Seminari ka prodhimin dhe testimin e objekteve të besueshme automatike ose semiautomatic, duke përfshirë linjë sintering, linjë brazing, saldim lazer linjë , analyzer ngurtësinë, analyzer dendësia, kontrollor bilanci, fushë testimi etj

Çdo vit Osprey Tools investon 10% të të ardhurave të saj vjetore në R & D. R & D ekip ka një përvojë mesatar të e mbi 10 vjet, dhe është në gjendje të përgjigjet shpejt kërkesave të përshtatur. R & D inxhinierë të jeni të njohur me kushtet e ndryshme të aplikimit të mjeteve diamanti, të cilat mundësojnë atyre që të sigurojë klientët me udhëzime profesionale teknike, këshilla të projektimit dhe trajnim operacion.

Kompania ka një sistem të shkëlqyer të kontrollit të cilësisë, duke përfshirë IQC, IPQC, FQC, pas-shitjes shërbimi etj, duke siguruar që të gjithë konsumatorët të marrin vetëm produkte me cilësi të lartë. Me kontrollin e rreptë të dokumentit, konfidencialiteti i dokumenteve teknike dhe informacione të konsumatorëve janë të garantuara.

Osprey Tools, furnizuesit tuaj të besueshëm të mjeteve diamanti. Mirë se vini në fabrikën tonë, dhe presim për një bashkëpunim me ju!


WhatsApp Online Chat!