• sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05
 • sns06

Sintered Diamond Saw Blades 4

 • FOB Çmimi: US $0.5 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 100 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kodi i produktit Diametri
  (mm)
  Segment Lartësia
  (mm)
  Segment Gjerësia
  (mm)
  Arbor
  (mm)
  1NWY100 100 8/10 1.2 / 1.4 20 / 22,23 / 25,4
  1NWY105 105 8/10 1.2 / 1.4 20 / 22,23 / 25,4

  Aplikimit: tjegull, qeramike, mermer, etj
  Features: ftohje efikase dhe heqjen chip; diamanti lartë grade dhe kontrollin e rreptë të madhësisë për prerje të shpejtë dhe të pastër ..

  Read more please download catalogue
 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!