• sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05
 • sns06

Синтеровани Дијамант тестере 4

 • Цена ФОБ: US $0.5 - 9,999 / Piece
 • Мин.ордер Количина: 100 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Комад / комада месечно
 • Порт: Shenzhen
 • Паимент Термс: L/C,D/A,D/P,T/T
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Шифра производа Пречник
  (мм)
  Сегмент Хеигхт
  (мм)
  Сегмент ширина
  (мм)
  Алтан
  (мм)
  1НВИ100 100 8/10 1.2 / 1.4 20 / 22.23 / 25.4
  1НВИ105 105 8/10 1.2 / 1.4 20 / 22.23 / 25.4

  Примена: плочица, керамика, мермер, итд
  Карактеристике: ефикасно хлађење и уклањање чип; висок степен дијамант и строга контрола величине за брзо и чисто сечење ..

  Read more please download catalogue
 • Претходна:
 • Следећи:

 • ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!